Ostrzenie narzędzi skrawających

Wychodząc na przeciw naszym klientom, naszą ofertę wzbogaciliśmy o kompleksową obsługę z zakresu regeneracji narzędzi skrawających. Ostrzenie narzędzi z węglika spiekanego wykonujemy na profesjonalnej maszynie 5-cio osiowej marki ANCA. Szlifowanie narzędzi z węglika spiekanego wymaga ogromnego doświadczenia z zakresu budowy narzędzi skrawających ale również technologii obróbki.

Pracujemy na sprawdzonych narzędziach ściernych. Posiadamy sprawdzone „know how”. Wykształcona kadra, sprawdzona technologia oraz profesjonalne urządzenia są gwarancją wysokiej jakości a przede wszystkim zadowolenia klienta.

Zaufaj liderowi branży regeneracji narzędzi!

OSZCZĘDNOŚĆ I ZYSK DLA TWOJEJ FIRMY

Ostrzenie narzędzi jest korzystne przede wszystkim z powodów ekonomicznych. Konstrukcja narzędzia pozwala na kilkukrotne ostrzenie zachowując tym samym jakość ostrza porównywalne z nowym narzędziem. Przekłada się to na obniżenie kosztów narzędziowych w firmie gdyż nie trzeba zaopatrywać się w nowe narzędzia.

WYSOKA JAKOŚĆ

Każde narzędzie jest regenerowane na 5-osiowej maszynie CNC. Na takich samych maszynach wykonuje się produkcję narzędzi zatem regeneracja w naszej firmie gwarantuje zachowanie wysokiej jakości powierzchni ostrzonych.

noweAuto300x120

WYGODA I GWARANCJA TERMINOWOŚCI

Jako jedyni w Polsce gwarantujemy terminowość i rzetelność realizowanych zamówień. Dzięki temu Państwa narzędzia docierają na czas, a Państwa plan produkcyjny pozostanie niezmienny. Nasz przedstawiciel odierze narzędzia bezpośrednio od Państwa firmy

Zapytaj o cennik regeneracji

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania konkretnej oferty. Wystarczy że klikniesz w poniższy przycisk

Wypełnij arkusz przyjęcia Online !

Wypełni formularz online i zyskaj na czasie. Narzędzia dostarczyć kurierem lub zamówić odbiór przez naszego przedstawiciela.

Narzędzia które Państwo do nas przekazujecie przechodzą ściśle określoną i zawszę tę samą drogę technologiczną. Początkowo narzędzia przechodzą etap przyjęcia i weryfikacji na którym zostaje określone zapotrzebowanie i wycena jeżeli taką życzy sobie klient.

Następnie narzędzia przekazywane są do procesu ostrzenia na profesjonalnej maszynie CNC gdzie operatorzy dokonują wnikliwej oceny i przestępują do ostrzenia.

Kolejnym krokiem w procesie regeneracji jest pomiar i weryfikacja powierzchni ostrzonych. Stosujemy się do tego narzędzie pomiarowe marki ZOLLER. Po zatwierdzeniu jakości narzędzia są gotowe do powlekania.

Powlekanie PVD odbywa się przy współpracy z firmami zewnętrznymi. W zależności od rodzaju narzędzia oraz materiału w którym pracuje powleka się odpowiednią powłoką trudno ścieralną. Powłoki znacznie zwiększają wydajność narzędzia oraz zapobiegają szybkiej degradacji materiału z którego wykonane jest narzędzie.

Ostatnim etapem regeneracji jest kontrola jakości regeneracji oraz powlekania również na maszynie pomiarowej ZOLLER. W zależności od preferencji klienta dokonujemy również pomiaru średnicy regenerowanych narzędzi.

Po zakończeniu procesu ostrzenia, narzędzia zostają dostarczone do klienta.

Copyright © 2018 DS-PARTNERS. All rights reserved. Powered by KimteK