DS-PARTNERS jest firmą o ustabilizowanej pozycji na rynku lokalnym z branży obróbki skrawaniem oraz usługi regeneracji narzędzi skrawających. Od wielu lat stawiamy na nowe rozwiązania, wysoką jakość i ciągły rozwój. Posiadamy wiedzę techniczną i doświadczenie, które wspierane nowoczesnym parkiem maszynowym pozwoli nam zaoferować usługi spełniające najwyższe wymagania. Dzięki temu jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie współpracy i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz wątpliwości.

Codzienne pracujemy przy wykorzystaniu frezarek numerycznych CNC, które obsługują wykwalifikowani pracownicy.  Obróbka dotyczy każdej operacji frezarskiej tj. frezowanie kształtowe, frezowanie płaszczyzn, wiercenie oraz gwintowanie. Maszyny wyposażone są w precyzyjny osprzęt takie jak imadła szlifowane, podzielnice lub uchwyty narzędziowe o podwyższonych standardach wykonania.

Toczymy na kilku nowoczesnych obrabiarkach CNC wyposażonych w podajniki prętów. Każdego dnia podejmujemy nowe wyzwania związane w wymogami powierzchniowymi oraz kształtowymi, zarówno zewnętrznymi jak i wewnętrznymi. Skupiamy się zarówno na mniejszych partiach ale zarazem trzymamy wysoki poziom na tych bardzo wielkich.

Zapewniamy wysoką jakość w zakresie ostrzenia i powlekania narzędzi skrawających. Dzięki możliwości produkcji nietypowych narzędzi, jesteśmy w stanie podjąć się trudnych wyzwań, gdzie standardowe narzędzia się nie sprawdzają. W zakres usług narzędziowych wchodzi: ostrzenie, powlekanie nowoczesnymi powłokami PVD oraz pomiary zgodnie z preferencjami naszych klientów.

Nasza profesjonalna kadra to również projektanci i konstruktorzy. Zajmujemy się projektowaniem CAD/CAM w zakresie konstrukcji metalowych, elementów itp. Poza tym projektujemy narzędzia specjalne, które za razem wykonujemy w naszej narzędziowni.

Należymy do grupy ludzi nie bojących się wyzwań !

Konkurencyjna cena

Nowoczesny park maszynowy

Gwarancja najwyższej jakości

Szybka realizacja zamówień