DS PARTNERS jest prężnie rozwijającą się firmą w branży produkcyjnej oraz narzędziowej. Firma świadczy profesjonalne usługi w konkurencyjnej cenie. Firma zajmuje się obróbką skrawaniem tj. toczenie cnc, frezowanie cnc oraz produkcją i regeneracją narzędzi skrawających.

"Ogromną satysfakcję czerpiemy z zadowolenia naszych klientów. Wysoki poziom obsługi utrzymujemy od samego początku, dlatego zaufało nam już wiele firm. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie przykładając się do sprawnej realizacji."

Codzienne pracujemy przy wykorzystaniu frezarek numerycznych CNC, które obsługują wykwalifikowani pracownicy.  Obróbka dotyczy każdej operacji frezarskiej tj. frezowanie kształtowe, frezowanie płaszczyzn, wiercenie oraz gwintowanie. Maszyny wyposażone są w precyzyjny osprzęt takie jak imadła szlifowane, podzielnice lub uchwyty narzędziowe o podwyższonych standardach wykonania.

Toczymy na kilku nowoczesnych obrabiarkach CNC wyposażonych w podajniki prętów. Każdego dnia podejmujemy nowe wyzwania związane w wymogami powierzchniowymi oraz kształtowymi, zarówno zewnętrznymi jak i wewnętrznymi. Skupiamy się zarówno na mniejszych partiach ale zarazem trzymamy wysoki poziom na tych bardzo wielkich.

Zapewniamy wysoką jakość w zakresie ostrzenia i powlekania narzędzi skrawających. Dzięki możliwości produkcji nietypowych narzędzi, jesteśmy w stanie podjąć się trudnych wyzwań, gdzie standardowe narzędzia się nie sprawdzają. W zakresie usług narzędziowych wchodzi ostrzenie, powlekanie nowoczesnymi powłokami PVD oraz pomiary zgodnie z preferencjami naszych klientów. Dokładność szlifowania zamykamy w zakresie 0,001 mm.

Nasza profesjonalna kadra to również projektanci i konstruktorzy. Zajmujemy się projektowaniem CAD/CAM w zakresie konstrukcji metalowych, elementów itp. Poza tym projektujemy narzędzia specjalne, które za razem wykonujemy w naszej narzędziowni.

Należymy do grupy ludzi nie bojących się wyzwań !

Poza obróbką i regeneracją narzędzi oferujemy prace wykończeniowe. Posiadamy odpowiednie narzędzia potrzebne do wykonania prac ślusarskich. Dzięki czemu możemy kompleksowo wspierać naszych klientów.

Konkurencyjna cena

Nowoczesny park maszynowy

Gwarancja najwyższej jakości

Szybka realizacja zamówień

Copyright © 2018 DS-PARTNERS. All rights reserved. Powered by KimteK